O Ka-Rolu

Rolowy od Rolu a Rolu od Karola – krótka geneza nazwy bloga:) Urodziłem się w połowie lat 80-tych. Muzycznie powinienem raczej 20-30 lat wcześniej. Od małego kuzyni gnębili mnie Queenem i stąd uwielbienie do tej kapeli. W pozostałej części mój rozbiegany gust muzyczny ukształtowałem sam metodą „odkrywkową”. Swoją kolekcję płyt gnębię na Pianocraft’cie. Ponadto pochłaniam duże ilości książek, jeżdżę na szosówce po niemieckich drogach, pstrykam zdjęcia (lubię HDRki i panoramy) i jestem zakochany w Tatrach. Oprócz muzyki ww. tematy też tutaj będą czasami gościły.

7 myśli nt. „O Ka-Rolu”

 1. Nie mogę znaleźć adresu e-mail więc wybacz, że tutaj napiszę:
  Witajcie!

  Kulturalna Szafka to w pełni niekomercyjny projekt skierowany do miłośników kultury i rozrywki, którego celem jest, z jednej strony – informować jak największe grono odbiorców o najciekawszych wydarzeniach, z drugiej strony – pasjonatom tematu, a więc blogerom, początkującym dziennikarzom i recenzentom, udostępnienie pola działania, na którym będą mogli rozwijać własne umiejętności i co najważniejsze – przekażą innym własny punkt widzenia na temat wybranych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.

  Interesuje nas wszystko co związane jest z tak zwaną kulturą wysoką, jak i masową. Wszystko, co zajmuje Was na co dzień, a co potencjalnie zająć może również innych – a więc kino, teatr, muzyka, sztuki piękne, literatura oraz inne dziedziny szeroko rozumianej kultury – to sedno Kulturalnej Szafki.

  Nasz FanPage, organizacja non-profit, to również świetne miejsce promocji prowadzonych przez Was blogów i stron tematycznych.

  Jeśli więc piszecie recenzje filmów, koncertów, płyt lub książek, jeśli relacjonujecie lub zapowiadacie wydarzenia kulturalne – wyślijcie nam swój tekst lub link do swojego artykułu, które polecacie.

  Teksty wysyłajcie na adres remek@klubszafa.pl (na końcu artykułu dodajcie informację o tym, że jesteście autorami tekstu i pamiętajcie o jego podpisaniu). Czekamy na Was 24 h/dobę i 7 dni w tygodniu.

  Jeśli autor przeczyta ten tekst można wiadomość skasować (naprawdę nie mogłem znaleźć kontaktu, za co przepraszam)

 2. Ewa Smolik - koordynator medialny polskiej trasy koncertowej Blaze'a Bayley'a pisze:

  Witam,

  Jestem koordynatorem medialnym polskiej trasy koncertowej Blaze’a Bayley’a (wokalista Iron Maiden w latach 1994 – 1998). Chcialabym przypomniec, ze Blaze Bayley odwiedzi Polske rowniez w tym roku i bedzie koncertowal w poszczegolnych miastach:

  04.05.2017 – Wrocław, Liverpool
  05.05.2017 – Tychy, Underground
  06.05.2017 – Stalowa Wola, Labirynt
  07.05.2017 – Olsztyn, Nowy Andergrant

  W zwiazku z tym prosze Panstwa o wspolprace i jak najlepsze naglosnienie tego wydarzenia. W tym czasie takze mozliwe bedzie przeprowadzenie wywiadu z Blazem. Czy chcieliby Panstwo umowic sie na wywiad z Blazem Bayley’em?

  Prosze rowniez o Panstwa adres mailowy. Ta informacja jest wazna ze wzgledu na przesylanie darmowych materialow promocyjnych, jak i albumow Bayley’a.

  Z gory dziekuje i prosze o odpowiedz.

  Pozdrawiam,

  Ewa Smolik
  Koordynator medialny polskiej trasy koncertowej Blaze’a Bayley’a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dobra muzyka 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu